Bundy, mikiny, vesty, pláštěnky

Mikiny, vesty či pláštěnky patří mezi hlavní marketingové volby v případě chladnějšího nebo dráždivějšího počasí a spolu s tričky, košilemi a polokošilemi patří mezi gro naší produkce.
Kromě výhradně reklamního využití produkujeme tento sortiment i ve verzi pracovního oblečení, kde se bere ohled na zvýšenou bezpečnost, ochrannou vlastnost případně jiné požadavky klienta jako například antireflexní pásy, kapsy speciálních rozměrů, speciální úchyty, tvary a podobně.

Ať už jde o oblečení pro zaměstnance vycházející z corporate identity nebo dárky pro vaše zákazníky, Cottonworks je partner, na kterého se můžete vždy obrátit.

  • Materiál: bavlna, bio bavlna, česaná bavlna, Ringspun bavlna, polyester, polybavlna (směs bavlny a polyesteru) viskóza, froté, jersey, fleece, microfleece, směsové materiály s přidáním elastanu, viskózy, spandexu nebo lycry
  • Barvy látky: zabarvení látky podle vzorkovnice Pantone

Možnosti potisku

Sítotisk

Sítotisk je nejpoužívanější technologií potisku textilu přímými sólo barvami, případně CMYK růstovými barvami, podle mezinárodní vzorkovnice Pantone. Pro jeden motiv umíme poskytnout soutisk až 8 barev. Její předností je vysoká viskozita nánosu barvy, stálost barev a dlouhá životnost.

Grafické podklady je třeba dodat jako vektor v křivkách, nebo také jako obrázek – bitmapu.

Transfer

Při této technologii je motiv vytištěn sítotiskem na přenosný papír a následně se motiv přenese pomocí tepelného lisu na textil. Stejně jako u klasické sítotisku je zde možná soutisk až 8 barev.

Grafické podklady je třeba dodat jako vektor v křivkách, nebo také jako obrázek – bitmapu.

Výšivka

Touto technologií je možné vyšívat vícebarevné motivy, až do 8 barev, téměř na jakýkoliv textilní výrobek, který je možný upnout do vyšívacího stroje. Vysoká kvalita používaných nití je zárukou dlouhé životnosti a odolnosti vůči vysokým teplotám.

Grafické podklady je třeba dodat jako vektor v křivkách. Podklady dodané jako obrázek – bitmapa, nelze vyšít.

Sublimace

Sublimace se využívá na tisk plnobarevných motivů. Motiv se vytiskne ve vysokém rozlišení speciálními barvami na sublimační papír a následně se přenese pomocí speciálního transferového lisu na textil. Možné je potlačovat pouze 100% polyester. Sublimace se vyznačuje vysoce brilantní tiskem, zářivými barvami a dlouhou trvanlivostí.

Grafické podklady lze dodat jako vektor v křivkách, nebo také jako obrázek – bitmapu

Aplikace

Aplikací na textil rozumíme buď nášivku, která se vyrobí jako samostatný motiv na zpevněnou látku pomocí vyšívacího stroje a na produkt se našije nebo můžeme použít silikonový motiv, který se provádí pomocí formy, má 3D rozměr a na produkt se může našít nebo nalepit. Obě technologie jsou vysoce efektní, zajímavé a trvanlivé. Motiv při výšivce může být až 8 barevný a při silikonu maximálně 3 barevný.

Viz také